رکورد ساعت حضور در ارمایل

رکورد ساعت حضور در ارمایل

سلام.

از سال ۹۵ که سیستم تجارک رو برای حضور و غیاب خودمون طراحی کردیم همیشه دوست داشتم رکورددار ساعت حضور من باشم. 

چندین ماه گذشت و کم و بیش میزان ساعات زیادی رو توی روز ثبت می‌کردم تا اینکه روز ۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ دقیقا روز قبلی که دخترم به دنیا اومد رکورد ارمایل رو شکستم با  ۱۵:۵۶ دقیقه حضور مستقیم در محل شرکت. 

روز‌های بعدش این رکورد در ظاهر شکسته شد و عدد ۱۸ ساعت توسط مدیرعامل شرکت ثبت شد ولی رکورد من حضور فیزیکی بود و ۱۸ ساعت مدیرعامل با احتساب دورکاری شب قبل بود. 

مدت‌ها گذشت و رکورد ۲۴:۰۰ باز توسط مدیرعامل شرکت در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ثبت شد و با این ثبت رکورد دیگه انگیزه‌ای برای زدن رکورد ایشون وجود نداشت تا اینکه من امروز در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ رکورد ۲۴:۰۰ رو زدم با این تفاوت که بیشترین کامیت رو هم توی این روز داشتم. تصاویر زیر رو می‌تونید نگاه کنید تقریبا هر ساعت کامیت داشتم.
یعنی خیلی راحت میشه گفت که رکورد بیشتر حضور موثر رو در شرکت به نام خودم زدم و کار رو برای دیگران سخت کردم.
و اینکه چون به صورت ۲۴ ساعته توی سیستم حضور و غیاب تعریف شدم نمی‌شه بیشتر از این ساعت رو به ثبت رسوند و الا اگه واقعیتش رو بخواید من الان ۷۲ ساعت هست که مستمرا در محل شرکت حضور دارم و رکورددار حضور مستمر سه روز در محل شرکت هستم :)

یعنی رکورد فعلی من ۷۲ ساعت حضور مستمر توی شرکت هست.

توی این ۷۲ ساعت ۷ بار از رستوران غذا سفارش دادم برای ناهار و شام، حدود پانزده لیتر آب خوردم، یه جعبه بیسکویت رو تموم کردم و ۷ تا چای کیسه‌ای و ۳ تا نسکافه خوردم، چهار بار گوشیم رو شارژ کردم و مهم تر از همه  یه پروژه رو تموم کردم و همه تسک‌های مهم پروژه دوم رو هم به اتمام رسوندم.

الان می‌خوام بعد از ۷۲ ساعت از شرکت خارج بشم. حس اصحاب کهف رو دارم. نمی‌دونم بیرون چه خبره...
به نظرم هنوز راه داره که بازم رکورد خودم رو بشکونم. این تازه اولشه...

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید