بلافاصله بعد از خوردن غذا شکم درد شدیم...

بلافاصله بعد از خوردن غذا شکم درد شدیم...

مدت‌هاست از رستوران‌های مختلف غذا سفارش میدیم. هر کدوم به یه نحوی ما رو مجبور می کنند که دیگه از اونجا سفارش ندیم. توی پست قبلی کم و بیش توضیح دادم.

اما مدتی هست که با سرویس دلینو آشنا شدیم. از طراحی ظاهری و نحوه کارشون خوشمون اومد و همین طور تخفیف‌ها و تنوع رستوران‌های موجود در دلینو.

سفارش‌ها یکی پس از دیگری از این سرویس دریافت می‌شد. باید بگم برخورد عواملش خیلی عالی بود. با لبخند و با احترام برخورد می کردند که تا امروز غیر از این سرویس کسی دیگه ای ندیدیم که این طوری رفتار کنه.

داستان از اونجایی شروع شد که بعد از یکی دو ماه سفارش از این سرویس دهنده در یک روز تابستانی غذایی سفارش دادیم و پس از خوردن اون هر دو نفرمون شکم درد شدیم.  (گلاب به روتون اسهال شدیم :| ). رفتیم توی سایت و نظر خودمون رو خیلی شفاف و روشن بدون هیچ گونه سانسوری اعلام کردیم - دقیقا جمله توی پرانتز رو براشون نوشتیم - چند روزی گذشت. به خودمون میگفتیم دیگه نباید از فلان رستوران سفارش بدیم چون غذاش کیفیت نداره. تا اینکه یه روز از پشتیبانی دلینو تماس گرفتند و علت این مشکل رو جویا شدند. خیلی برخورد خوبی داشتند. دمشون گرم. بعد که از صحیح بودن ادعا مطمئن شدند فردای اون روز رو ما میهمان مدیر رستورانی بودیم که اون دفه ازش غذا گرفته بودیم و به مشکل خورده بودیم. واقعا غذایی که می آورد گرم بودو خوش مزه. گرم گرم. خیلی گرم تر از غذاهایی که قبلا میخوردیم. اینقدر غذاش گرم بود که نمیشد با دست ظرف غذا رو نگه داشت. این بار غذا رو خوردیم و خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد. البته به نظر خودمون و به احتمال زیاد مشکل از کیفیت کره ای بود که روی غذا میزاشت و چون غذاش خیلی داغ بود کره آب میشد و به جوش میومد و از کیفیتش کم میشد. که این موضوع رو هم به همکاران اون رستوران اطلاع دادیم.

در کل بالاخره یه مجموعه پیدا شد که داره درست کار می کنه. 

برعکس سایر مجموعه ها که گفته بودم ...

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید